SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ŚWIATA GEJSZA TRAVEL & EVENTS :


  • TRAVEL


W roku 2009 dwóch pasjonatów podróży, poznawania świata, ludzi, kultur, kochających życie... postanowiło odejść z dużych korporacji, podążać za marzeniami ...

Znaleźliśmy swoje nowe miejsce na świecie, gdzie udaje się łączyć pasję z codzienną pracą. Dzięki temu, kolejny sezon otwieramy biuro każdego dnia z ogromną radością i czystą przyjemnością. Teraz naprawdę wiemy jak ważne w życiu jest realizowanie swoich pasji, hobby czy marzeń. Swoją wiedzą z zakresu turystyki dzielimy się każdego dnia z naszymi Klientami, zarażając ich chęcią poznawania świata i jego uroków..

W TEN OTO SPOSÓB POWSTAŁO BIURO GEJSZA TRAVEL & EVENTS.

Jako agent największych biur podróży, w swojej ofercie mamy do zaproponowania wycieczki, wyjazdy, wakacje przez cały rok do każdego zakątka świata. Wśród tysięcy ofert katalogowych, last/ first minute, wycieczek objazdowych, tematycznych.... każdy z Państwa, z naszą pomocą, wybierze podróż swoich marzeń, spełniającą wszystkie wymagania i potrzeby.

Jesteśmy każdego dnia do Państwa dyspozycji, aby doradzić, pomóc, rozwiać wątpliwości albo zainspirować do poznawania nowych, nieznanych szlaków...

GEJSZA TRAVEL POZNAJ Z NAMI ŚWIAT

  • EVENTS


W naszej ofercie obok pełnego pakietu wycieczek klasycznie wypoczynkowych, objazdowych, indywidualnych i grupowych, prowadzimy kompleksowe przygotowanie wyjazdów firmowych, biznesowych, integracyjnych, incentive, team bulding, nie tylko w naszym pięknym kraju, ale i na całym świecie.

Dodatkowo prowadzimy sprzedaż biletów lotniczych wszystkich regularnych linii lotniczych na świecie oraz bazę kilkudziesięciu tysięcy hoteli.

Nasza działalność to nie tylko wyjazdy zagraniczne. U nas w kraju od wielu lat przygotowujemy, organizujemy oraz opiekujemy się różnego typu wydarzeniami biznesowymi takimi jak konferencje, eventy, koncerty, stoiska targowe, wyjazdy służbowe, szkolenia, wyjazdy pracownicze etc.

W każdym przypadku, korzystając z wieloletniego doświadczenia,  jesteśmy w stanie doradzić propozycje optymalne, spełniające oczekiwania w zakresie tematu programu, miejsca oraz budżetu.

 

TAM GDZIE PASJA SPOTYKA SIĘ Z PRACĄ, KAŻDA STRONA JEST NA POZYCJI WYGRANEJ.

ZAPRASZAMY DO NAS  -  GEJSZA TRAVEL & EVENTS CZEKA NA WAS.

Piotrek i Tomek